PRZEWÓZ OSÓB HOLANDIA NIEMCY

Międzynarodowy przewóz osób busem to nasza specjalność! Już od wielu lat wykonujemy Przewóz Osób Busem z takich województw jak: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie oraz lubuskie. Wykonujemy Przejazdy na różnych trasach np. Bydgoszcz-Hannover, Bydgoszcz-Bonn, Włocławek – Niemcy, Bydgoszcz – Niemcy czy Toruń – Holandia, Inowrocław – Holandia.
Przewóz osób na trasach m.in. Toruń – Inowrocław – Bydgoszcz – Holandia odbywa się w miłej i bezpiecznej atmosferze. Przewozy Osobowe które wykonujemy to bardzo dobry wybór dla tych którzy cenią sobie szybkość i wygodę! Nasza Firma Transportem Osób zajmuje się nie od dziś dlatego doświadczenie zdobyte przez nas jak i naszych Kierowców pomaga nam w ciągłym ulepszaniu wykonywanych przez nas Usług.
Wyjazdy naszymi busami są rano z Polski w Środę i w Sobotę zaś Wyjazd z Niemiec czy z Holandii odbywa się w Czwartek bądź Niedzielę.
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych Usług!

Busy Holandia Niemcy  Torunia Bydgoszczy Grudziądza Włocławka

Posiadamy wszystkie uprawnienia związane z transportem osób wymagane przez prawo polskie i europejskie (Certyfikat i Licencja)

Przykładowe miasta które obsługujemy:

Polska: Toruń, Bydgoszcz, Świecie, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek, Poznań… …
Niemcy: Berlin, Magdeburg, Hannover, Dortmund, Dusseldorf, Koln, Bonn, Koblenz…
Holandia: Venlo, Eindhoven, Tilburg, Breda, Rotterdam, Amsterdam, Den Hagg…